> >

Šperky Swarovski

Se šperkem Swarovski nikdy nešlápnete vedle

Šperky zdobily lidstvo již od nepaměti. Již v pravěku lidé k výrobě šperků používali co měli zrovna po ruce. Šperky však nebyly pouze doménou žen, i muži se jimi rádi zkrášlovali. Zdobili se králové a nejrůznější vládci. Šperky obecně podstoupili mnoho změn a proměn a i v dnešní době se jejich vzhled mění podle současné módy.

Cit pro estetiku a zlaté české ručičky stály za vznikem šperku Swarovski.

Mezi dnes velmi uznávaného výrobce šperků patří rakouská společnost s dlouholetou tradicí Swarovski. V roce 1895 byla založena brusičem českého původu Danielem Swarovski. Ten měl již odmalička sklony k umění a estetice, které dokázal proměnit v zářivý a výjimečně obroušený krystal Swarovski. Dnes patří společnost Swarovski k lídrům na trhu s broušeným křišťálem. Pro jeho dokonalý vzhled, jemnost a estetiku tak spolupracuje s mnoha světovými designéry.


Není Swarovski jako Swarovski

Speciální patentovaná metoda broušení krystalů dělá ze šperků Swarovski oblíbené kousky. Ovšem nenechte se zmást názvem. Pod pojmem Swarovski se často objevují i šperky, které nejsou zhotovené v dílně Swarovski, použit je jen originální krystal Swarovski. Ten obchodníci nakoupí a zakomponují do svých vlastních šperků. Takovéto kousky najdete pod názvem Swarovski Elements. Mezi velmi důležité producenty šperků s krystaly Swarovski patří společnost Oliver Weber. Tuto společnost založil přední návrhář společnosti Swarovski - rakušan Oliver Weber. Originální šperky Swarovski lze zakoupit jen ve specializovaných prodejnách pod znakem bílo-šedé labutě.

V zajetí záře krystalů

Nabídka společnosti Swarovski je opravdu rozmanitá. Šperky nabízejí originalitu, jemnost, nadčasovost a tu ocení opravdu každý. V nabídce najdete nejrůznější náramky, řetízky, brože, náušnice a prsteny, které okouzlí zejména něžné pohlaví. Ale ani muži nemusejí zoufat, že budou o třpyt krystalů ochuzeni. V kategorii určené mužům najdete elegantní hodinky, manžetové knoflíčky, řetízky a další kousky, s kterými se blýsknou!

Společnost Swarovski jde však mnohem dál a kromě šperků nabízí i dech beroucí doplňky s prvky Swarovski. Kryty na mobil, sluneční brýle, přívěsky, peněženky, dokonce i propisky a nejrůznější bytové doplňky. Vše s designovými prvky společnosti. Která žena by se nerada pochlubila peněženkou či mobilem se Swarovski krystaly? Největším trhákem společnosti jsou však figurky Swarovski, které jsou dokonale vybroušené, třpytivé, s propracovanými detaily a různými motivy.

Design a propracovanost šperků a doplňků Swarovski je dech beroucí. Jejich zářivost, jemnost a elegance okouzlí každého. Kvalita ověřená tradicí i nadčasovost - to jsou šperky Swarovski.