akce kolekce
Pro všechny milovníky setů máme příjemnou zprávu.

Při nákupu minimálně 3 kusů šperků z kolekce, zaplatíte za nejlevnější jen polovinu prodejní ceny!

Př. bude-li nejlevnější šperk ze tří, které si chcete koupit, stát 1290,- Kč, vy za něj zaplatíte 645,- Kč.

Kolekce Chiara Begli

SquareSymbolsCircle

Kolekce Chiara jsou stříbrné šperky pro ženy osazené zirkony. Rhodiované stříbro a perfektní brus zirkonů dodávají nádherný třpyt těmto šperkům. Subtilní i výrazné šperky lze vyladit perfektně vyhlížející kolekce. Vyberte prsten, přidejte náušnice a přívěsek a máte kompletní kolekci. Stříbro ryzosti 925/000 je potažené silnou vrstvou rhodia proti oděru. Šperky si tak uchovají dlouho svůj původní vzhled.

Kolekce Crystal Stone

PurpurCosmosCrystallis

Kolekce šperků Crystal Stone je jedinečná hned několika důvody:
1. Pochází z Čech
2. Obsahuje šperky s ručně lepenými krystaly Swarovski
3. Některé modely jsou vyrobeny z hematitu, ketrý příznivě působí na zdraví
4. Mají fantastický design.
5. A také - fantastickou cenu.
Prsteny, náušnice a přívěsky Crystal Stone se vyrábějí ze stříbra, hematitu nebo oceli. Osazují se krystaly z dílny Swarovski.

PlasticHeartCircle

Kolekce Esprit

FashionPurityBrilliance

Esprit patří k velmi oblíbeným značkám v Ervopě i USA. Kolekce šperků této značky vyjadřuje eleganci a osobitý styl.
I když Esprit vyrábí šperky pro ženy i pro muže, kompletní kolekce zůstávají doménou dam a slečen. Rhodiované stříbro, stejně jako chirurgická ocel jsou základními materiály pro výrobu elegantních, výrazných, subtilních kolekcí, které vynikají svou nápaditostí a originalitou. Kolekce šperků Esprit vyladíte od uší až po konečky prstů. Prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky a přívěsky osazují designěři Espritu velmi často nádhernými zirkony s vysokou brilancí.

Kolekce Hot Diamonds

LilyIrisWillow

Kolekce Hot Diamonds jsou velmi výjimečné šperky. Nejen pro designy, které si oblíbily ženy, ale již ze své podstaty použitých materiálů. Kombinace stříbro + bílé diamanty se obvykle vůbec nepoužívá. Kolekce HOT Diamonds měla u svého vzniku jednoduchou filozofii - přiblížit luxusní šperky širší vrstvě obyvatelstva. Je evidentní, že to povedlo - HOT Diamonds získala mnohá prestižní ocenění a stala se v několika státech značkou roku. Široká kolekce stříbrných šperků osazených diamanty.

Kolekce Just Cavalli

PassionSaharaSing

Každý, kdo se setkal se šperky Just Cavalli souhlasí, že šperky z dílny italského návrháře patří mezi jedny z nejzajímavějších na našem trhu. Šperky zkolekce Just Cavalli jsou skutečně extravagantní a módní originály. Vzor hada se prolíná většinou kolekcí a na první pohled nás seznamuje s originálním rukopisem Roberta Cavalliho. Stejně jako velké soliterní modely, zlacení, úprava PVD technologií při obarvování mosazných šperků jsou typickými znaky šperků této exkluzivní značky.

Kolekce Miss Sixty

BelleBlue EyesChance

Šperky z kolekce Miss Sixty patří mezi nejoblíbenější šperky pro ženy. Z kolekcí Miss Sixty sálá mladistvá energie a temperament. Kolekce Miss Sixty jsou oblíbeným artiklem fanynek módy a stylu. Kolekce šperků Miss Sixty používají různorodé materiály, barvy a velmi působivě vše kombinují do stylových setů. Základním materiálem pro výrobu šperků Miss Sixty je ušlechtilá ocel.

Kolekce Morellato

PerfettaRicamoRocces

Kolekce Morellato patří k nejoblíbenějším a zároveň nejprodávanějším značkám v Čechách i dalších zemích Evropy. Svou oblibu si šperky z kolekcí Morellato získaly díky široké škále nápaditých a orginálních designů. Morellato vyrábí ucelené kolekce především pro ženy. Pánské šperky jsou také v kolekcích zastoupeny. Kolekce šperků Morellato jsou vždy sladěné do nejmenších detailů. V každé kolekci se odráží italský design. Morellato používá pro své výrobky primárně ušlechtilou ocel, kterou doplňuje zirkony, zlacením, krystaly, popř. přírodními diamanty.

Kolekce Oliver Weber

PartyMorningShopping

Oliver Weber je jeden z předním designérů společnosti Swarovski. Jeho vlastní kolekce šperků a módních doplňků je neuvěřitelně rozsáhlá. Zahrnuje krásné moderní prsteny, náušnice, přívěsky za "pár korun", stejně jako luxusní a exkluzivní šperky pro výjimečné příležitosti. Kolekce Oliver Weber jsou velmi různorodé, ale všechny mají jedno společné - krystaly Swarovski a propracovaný design, perfektní zpracování a nadstandardní servis. Oliver Weber je značka, která působí především na ženy, i když v nabídce jsou i pánské šperky. V kolekcích Oliver Weber najdete běžné oblíbené modely šperků za skvělé ceny při nejlepším zpracování, stejně jako výjímečné designy šperků.

Sety Sector Jewels

Marathon SectorPower Sector JewelsRace Sector Jewels

Sector Jewels je italská značka, která působí výhradně na mužskou klientelu. Sextor Jewels jsou proto kolekcí ryze pánských šperků. Pro své šperky si tato designová značka vybírá ušlechtilou ocel jako základní materiál. Designy dolaďuje kůží, pvd barvením, případně krystaly. Sector Jewels jsou kolekce módních šperků, které jasně vyjadřují stanovisko mužů, kteří Sector nosí. Sector Jewels podtrhují mužské rysy a zároveň jim dodávají eleganci.

Kolekce Storm

Shelly

Kolekce šperků Storm patří mezi nejprodávanější kolekce za poslední dekádu. Oblíbené se staly především mezi ženami - výrazné ocelové šperky doplňěné broušeným sklem nebo krystaly. Nejzajímavější se našim klientům jevila kolekce Baril v několika barevných variantách. Kolekce šperků Storm patří mezi výrazné šperky vysoké kvality.

Kolekce TeNo

PearlsT-coloursBasix

Ocelové šperky TeNo patří mezi nejluxusnější šperky ve své kategorii. Jednoduchý - téměř technokratický design, naprosto precizní a detailní zpracování spolu drahými kameny vytářejí důmyslně propracovanou kolekci šperků. Originální jsou však nejen kombinace materiálů, ale i designy jednotlivých kolekcí a šperků. Kolekce TeNo jsou především pro vyznavače jedinečných designů a unikátních šperků. Prsteny TeNo jsou s oblibou používány jako prsteny snubní.